Werken bij Van der Valk Avifauna
Van der Valk Avifauna ligt aan de rand van het bekende vogelpark en bestaat uit een hotel met 94 kamers, een casino en rederij met twee partyschepen. Daarnaast beschikt Avifauna over diverse restaurants, waaronder een à la carte restaurant en in het park bevindt zich een partycentrum, een zelfbedieningsrestaurant en diverse horeca uitgiftepunten.
Door heel Avifauna vind je de meest uiteenlopende horecapunten: van zelfbedieningsrestaurant De Lepelaar tot het zonnige Cuba Terras, de gezellige Billabong Blokhut en diverse flexibele uitgiftepunten.
Ben jij die energieke aanpakker die ervoor zorgt dat op al deze plekken alles - voor én achter de schermen - tot in de puntjes is geregeld? Perfect! Dan zijn wij bij Van der Valk Avifauna op zoek naar jou!
Leid jij met enthousiasme, straal je gastvrijheid uit en zoek je een plek waar geen dag hetzelfde is? Kom werken op een unieke locatie, omringd door natuur en bijzondere vogels – bij Van der Valk Avifauna wacht een functie vol energie, beleving en groei op jou!
Shake it till you make it – achter de bar bij Van der Valk Avifauna!
Ben jij die energieke sfeermaker die moeiteloos een perfecte cappuccino zet én een feestje bouwt met een cocktail in de hand? Dan hebben wij een barkruk voor je vrij! Bij Van der Valk Avifauna draait alles om beleving – en jij kunt daar hét verschil in maken. Of het nu een drukke vrijdagavond is of een ontspannen borrel op dinsdag: jij zorgt dat onze gasten zich welkom voelen én graag terugkomen. Klinkt goed? Lees snel verder en ontdek waarom jij straks hét gezicht van onze bar bent!
